Hotel Jizera

ubytovanie Otradovice
 

*** Hotel Jizera / ubytovanie Otradovice

Hotel Otradovice Jizera
Ubytovanie hotel Jizera Otradovice:
Objekt hotela Jizera sa nachádza v obci Otradovice vzdialené 20 minút jazdy autom severovýchodne od Prahy po R 10, v tesnej blízkosti súmestí Brandýs nad Labom - Stará Boleslav, a riek Jizery a Labe. Hotel je po celkovej rekonštrukcii a novo zariadený.

Hotel Jizera Otradovice ubytovanie:
Ubytovať sa môžete v 2 apartmánoch a 14 dvojlôžkových izbách. Kapacitu 7 dvojposteľových izieb a oboch apartmánov je možné rozšíriť až o 2 prístelky. Maximálne 56 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie je situované v 1. poschodí budovy, nerušené prevádzkou reštaurácie. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením na izbe, farebným TV so SAT, telefónom a prípojkou na internet.

Otradovice hotel ubytovanie Jizera služby:
Recepcia poskytuje kancelárske služby (fax, kopírka), úschovu cenných vecí do trezoru, doplnkový predaj a ostatné služby zodpovedajúce kategórii hotela triedy Štandard ***. Pre Vaše dieťa do piatich rokov Vám na objednávku pripravia postielku. Cena je rovnaká ako prístelka pre dieťa do piatich rokov. Súčasťou objektu je uzavreté a monitorované parkovisko. Minigolf, detské ihrisko a záhradná reštaurácia. Požičovňa bicyklov pre celú rodinu.

Hotel Jizera ubytovanie Otradovice reštaurácia:
Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii s klimatizáciou pre 70 osôb. Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania, v rámci výberu z raňajkového lístka. Obedy výberom z denného a stáleho jedálneho lístka. Večere výberom zo stáleho jedálneho lístka. Možnosť polpenzie a plnej penzie podľa Vášho želania. Menu je možné dohodnúť vopred. V ponuke je teplá a studená kuchyňa, špeciality z rúry a grilu, zeleninové šaláty, múčniky, ryby, hydina a divina. Pre skupiny, svadby, rodinné oslavy do 80 osôb pripraví v prípade priaznivého počasia, záhradný raut s kompletným občerstvením, grilovaním a sprievodným programom, vrátane hudby.

Jizera ubytovanie hotel Otradovice konferenčné služby:
V rámci firemných školení a seminárov Vám hotel ponúka dve školiace miestnosti. V 1. poschodí hotela školiaca miestnosť pre 13 osôb s vlastným WC. Druhá je v prízemí hotela s možnosťou kompletného servisu vrátane podávania občerstvenia až pre 33 osôb. Vybavenie štandardnou školiacou technikou s ozvučením, vzduchotechnikou, dostatok denného svetla s možnosťou zatemnenia pri projekcii. V rámci firemných rautov, prezentácií, osláv a výročí možno využiť klimatizovanú reštauráciu s dataprojektorom, TV, bezplatným Wi-Fi pripojením a ozvučením, pre 50 osôb.

Dovolenka v Otradovicích ubytovanie Hotel Jizera aktivity:
Minigolf, cyklistika, stolný futbal, elektronické šípky, v prípade letného počasia kúpanie v neďalekej rieke Jizera. Tenis, stolný tenis a požičanie bicyklov odporúčame objednať vopred. Radi Vám zabezpečia rezerváciu bowlingu, bazénu, prepravu osôb a ďalšie služby pre uspokojenie potrieb hostí, nevyjímaje objednania živej hudby, hostesiek, moderátorov a zabávačov. Perličkou je neďaleký súkromný "Rybársky revír Lázne Toušeň".

Otradovice ubytovanie v hoteli Jizera neďaleko Prahy:
Na bicykli sa pohodlne dopravíte napríklad do skanzenu v Prerove nad Labem, brandýského zámku, ktorý je za chodu zrekonštruovaný k nebývalé kráse. Za návštevu stojí Botanicus v Ostré, výstavisko v Lysej nad Labem, ktoré celoročne usporadúva zaujímavé výstavy, kostol Svätého Václava v Starej Boleslavi, jazero Lhota s priezračnou azurová vodou a plnohodnotným zázemím k odpočinku pri vode a alebo môžete len tak obdivovať krásu prírody v Polabí a Pojizerí.
Hotel Otradovice Jizera - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Otradovice Jizera - hotel má reštauráciuHotel Otradovice Jizera - možnosť pripojenia na internetHotel Otradovice Jizera - k dispozícii letná terasaHotel Otradovice Jizera - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Otradovice Jizera - Iybz sú vybavené televízoromHotel Otradovice Jizera - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Otradovice Jizera - Izby s vlastnou toaletouHotel Otradovice Jizera - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: